درمـان طـاسی و کـم مویـی صـورت
اولین وب تخصصی تقویت و رشد ریش و سبیـل و موهای بدن در ایران

 

امروز قصد دارم محلولي را به شما معرفي كنم كه با استعمال ان اثرات قابل توجهي را روی صورت خود خواهيد ديد . نام اين محلول رزماري است كه از داروخانه ها يا از اين لينك قابل خريداري است . نحوه مصرف ان هم این گونه است :

 

روزی ۲ بار هر بار ۱۰ الی ۱۵ قطره روی صورت چکانده و با نوک انگشت ماساژ داده و تا حدود ۲ ساعت پس از استعمال از شستن صورت خودداری کنید . بعد از گذشت ۴ هفته شاهد رشد موهای صورت خود خواهید بود . این محلول برای افرادی که ریش کم پشت هم دارند توصیه می شود و فوق العاده مجرب بوده و قیمت کمی هم دارد.

 

- - -

توضیحات :

در بیماران صرعی و فشار خون بالا بهتر است بکار نرود . روغن رزماری دارای 20ـ10 درصد کافور می‌باشد که اگر به مقدار زیاد مصرف شود می‌تواند موجب تشنجات صرع‌مانند شود.

[ جمعه ۱۰ خرداد۱۳۸۷ ] [ ] [ مدیر ]
درباره وبلاگ

با سـلـام ! این وبلاگ راهکارهای پرپشت شدن ریش و سبیل و موهای بدن را به شما ارائه میدهد.
امیدواریم بتوانیم شما را در راه رسیدن به محاسن و ریش و سبیلی بسیار پر و پرپشت و قوی و سالم کمک بنماییم. مطمئن باشید با عمل کردن به این وبلاگ در آینده نچندان دور صاحب صورت و بدنی پشمالو خواهید بود. جهت سفارش دارو و همینطور جهت مشاوره کردن با ما ما در ارتباط باشید. در ضمن از ارشیو (نوشته های پیشین) که بیانگر 6 سال جضور مستمر ما در این وب هست نیـز غافـل نبـاشیـد !!!
امکانات وب