درمـان طـاسی و کـم مویـی صـورت
اولین وب تخصصی تقویت و رشد ریش و سبیـل و موهای بدن در ایران

شما نیاز به روغن مار دارید اما نه روغن مارهای صنعتی که در داروخانه ها یا عطاری ها با قیمت پائین بفروش میرسد چون به نوعی می شود گفت اونها اصلا روغن مار نیستند !!!

 روغن مار اصل فوق العاده به سختی یافت خواهد شد در این پست قصد داشتم طرز تهیه روغن مار را به شما بیاموزم که روشی فوق العاده سخت ومشقت بار است (از تهیه مار زنده گرفته تا گرفتن روغن ان) ولی محلول و روغنی که از ان بدست خواهد امد با مخلوط کردن با روغنی دیگر حکم کیمیا داشته و با زدن ان به صورت خود میتوانید شاهد معجزه روغن مار باشید .

از فوائد ان در رابطه با مو همین بس که گفته اند با هرجا که تماس داشته باشد انجا مو رشد میکند / حتی کف دست که البته این یک مثال است ولی اصل مطلب را میرساند .

همه این عوامل دست به دست هم داده تا متاسفانه روغن مار دارویی قلـابی اما بسیار معروف یاشد !

از جمله فواید :

۱- درمان ریزش و رشد موی سر و صورت

2- ترمیم شدن موی سر و صورت

3- جلوگیری از ریزش ابرو

4- رویش ابرو

5- برطرف کردن شوره سر

 

نکته : از انجا که مطمئنا بدست اوردن مار برای گرفتن روغن ان کار شما نخواهد بود و فوق العاده مشکل است برای تهیه روغن مار میتوانید به عطاری انلاین وبلاگ و یا افراد معتبر در این زمینه مراجعه کنید .

در هر حال روغن مار اصل فوق العاده مفید است    !!!

[ دوشنبه ۲۲ مهر۱۳۸۷ ] [ ] [ مدیر ]
درباره وبلاگ

با سـلـام ! این وبلاگ راهکارهای پرپشت شدن ریش و سبیل و موهای بدن را به شما ارائه میدهد.
امیدواریم بتوانیم شما را در راه رسیدن به محاسن و ریش و سبیلی بسیار پر و پرپشت و قوی و سالم کمک بنماییم. مطمئن باشید با عمل کردن به این وبلاگ در آینده نچندان دور صاحب صورت و بدنی پشمالو خواهید بود. جهت سفارش دارو و همینطور جهت مشاوره کردن با ما ما در ارتباط باشید. در ضمن از ارشیو (نوشته های پیشین) که بیانگر 6 سال جضور مستمر ما در این وب هست نیـز غافـل نبـاشیـد !!!
امکانات وب